Vítejte na PabloWinnerForex

Důvodem vzniku tohoto webu je dosažení mety, kdy můj osobní pocit připravenosti na full trading dosahl vrcholu. Dva roky studia forexu a stovky hodin v knihách, všech možných seminářů, webinářů a samozřejmě také u grafu mě přivedlo k myšlence založit tento web. Jde o snahu ukázat mé schopnosti případným investorům, kteří dostatečně chápou potenciál i rizika tohoto businessu. PabloWinnerForex.cz je ale taky místo, kde bude možné se něco dozvědět a také naučit. 

Psychologie je jedna z nejdůležitějších stránek obchodování a vyrovnat se se ztrátami je pro většinu traderů nepřekonatelná překážka. Upřímně, ve svých začátcích jsem pohřbil desítky demo účtů a dokonce i dva real účty u kterých nebyl problémem ani tak jejich velikost ale vlastní psychika, která Vás dožene a naplno se projeví ve chvíli kdy jde o skutečné peníze. V první fázi mého studia šlo o precizní analýzu trhu a trennik vstupů a výstupů, s tímto zákonitě došlo i na samotnou psychologii obchodování. Základem úspěchu bylo uvědomit si své reakce a začít je ovládat. Prostudoval jsem spousty knih a článků na internetu jak pracovat sám na sobě, mnohdy to s forexem nemělo až tak společného, ale rozšíření obzoru o meditace a koncentrační cvičení se začalo projevovat v uspěších v samotnem trade. Časem jsem vytvořil svůj osobní system obchodování a začal jej vylepšovat téměř až k dokonalosti, v tuto chvíli jsem schopen i když to zní jakkoliv senzačně obchodovat s téměř 90% úspěšností.

Na tomto webu budu umistovat sve obchodní deníky, které budou hovořit samy za sebe. Sytlem mého obchodování na který jsem se soustředil je tzv scalping, pro mnohé tradery nepředstavitelná disciplina ba noční můra, pro mě skutečná seberealizace. Scalping v trade je považován za vysoce rizikovou metodu obchodování ale zároveň pokud ji ovládáte, tak extrémně profitabilní. Obchoduji pouze a jen forex na měnovovém páru EUR/USD a zaměřuju se a zdokonaluji pouze na scalping. Výsledky z poslední doby mě přesvědčily o připravenosti začít se tímto živit a stát se tak fultraderem. Jsem spíše praktik, přestože teorii také ovládám moc technických výrazů ode mne neuslyšíte. Vsázím při obchodování na vytrenovaný cit a perfektní znalost prostředí, používám vlastní běžně dostupné indikátory a respektuji fundamentální zprávy a jisté zákonitosti týkající se obchodování. Mám nastudovány knihy od předních odborníků a autorů na forex v česku i v zahraničí zde pouze výtah z těch nejvýznamějších Hartman, Turek, Nesnídal, Podhajský, Bettger, Lary Williams, Joe Ross atd. Absolvoval jsem několik seminářů od různých brokerských společností například CMC Markets nebo Colosseum. Mám nastudovány veškeré dostupné webináře od XTB. Jsem registrovan na FXstreet odkud čerpám spoustu informací. Můj trade guru, který mi na me cestě pomáhal a i nadále je mým osobním konzultantem, je jedním z největších přispivatelů na FXstreet. Zpětná vazba je pro mě nutná, proto je třeba se pohybovat mezi odborníky neustálý rozvoj v této oblasti je nezbytností, i když dostat se po všem tom studiu k něčemu novému je pro mě v poslední době už spíše problemem. Jsem připraven pro Vážné zájemce o investování do forexu probrat všechny uskalí tohoto businessu a po odsouhlasení vzájemných podmínek zhodnotit Vaše prostředky. Týdně budu zde na tento web zveřejnovat své obchodní denníky aby bylo pro investory jednodušší se rozhodnout o této příležitosti.

Scalping je opravdu drsná disciplína a o disciplinu jde v tomto obchodě především. Scalpingem se zabývá jen nepatrné procento všech obchodníků, jak jsem již zmínil je to vysoce rizikový obchod, díky dlouhodobemu studiu a sebekázni je ale možno s tímto způsobem obchodování dosahovat výjmečných výsledků, přirovnal bych to k řízení toho největšího letadla, pro mnohé je to neskutečná představa, pro mne je tento fakt ale opravdovou realitou.

 

Vítejte v PabloWinnerForex - The Personal Forex Investment System. 

 

PabloFx

 

Chcete se o mě dozvědět víc..? Pokud máte zájem investovat, navrhuji pro komunikaci podle důležitosti tyto varianty: osobní schůzku, skype meeting, telefonní hovor, mail.